mail_outline call 022 846 66 11
O firmie

O firmie

BHZ ATOS M.M.

Biuro Handlu Zagranicznego założone przez Marka Zakrzewskiego w 1989 roku, który w branży farmaceutycznej i kosmetycznej pracuje od początku lat osiemdziesiątych. Firma jest członkiem Stowarzyszenia Producentów i Dystrybutorów Stomatologicznych.

Bardzo dobra znajomość rynku tych produktów umożliwia nam skuteczną dystrybucję polskich i importowanych wyrobów, oraz wprowadzanie nowego, ciekawego asortymentu.

Reprezentujemy kilkanaście krajowych i zagranicznych firm, w większości na zasadzie wyłącznego przedstawicielstwa i dystrybucji. Nasza oferta od lat prezentowana jest na krajowych wystawach branżowych. Specjalizujemy się w sprzedaży najlepszych na świecie wybielających past do zębów, oraz innych preparatów do higieny jam ustnej. Kładziemy nacisk na jakość. Produkty, które sprzedajemy - oprócz międzynarodowej renomy - posiadają udokumentowany bezpieczny sposób działania.

Jesteśmy też producentem jedynego na świecie zintegrowanego systemu pielęgnacyjnego do higieny jamy ustnej dla osób noszących stałe aparaty ortodontyczne – ORTHO SALVIA DENTAL oraz płynu stomatologicznego Alfa Implant Care.

W naszej ofercie znajdą Państwo również plasterki na nos ułatwiające oddychanie AIR PLUS dla sportowców i "chrapaczy".

Godna uwagi jest również cała seria produktów AIR LIFT - znakomita i skuteczna broń w walce z nieprzyjemnym zapachem z ust. Jak również seria XEROSTOM likwidująca suchość w jamie ustnej.

Dystrybucję naszych produktów prowadzimy przez hurtownie farmaceutyczne, kosmetyczne, zielarskie, stomatologiczne, stacjonarne jak i internetowe oraz innych partnerów zainteresowanych naszym asortymentem.

Wszystkich rzetelnych Partnerów darzymy jednakowym szacunkiem i przy tej okazji serdecznie pozdrawiamy.

BHZ ATOS M.M.

Najlepsze pasty z każdego kontynentu.

01-141 Warszawa ul. Wolska 84/86 pok. 108

czynne poniedziałek - piątek: 8:30-16:30

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem